8.6
klantbeoordeling

5000+
mensen geholpen

25+
jaar ervaring

Organizing Works Programma

Organizing Works Programma (plan en organiseer je werk)

Dit programma is online

Werk en privé in balans? Dat regel je zó!
Je leven organiseren is een kwaliteit die je kunt leren.
Leer ineffectief gedrag te herkennen en aan te pakken tijdens een individueel lifecoaching programma. Maatwerk planning en organiseren, helemaal afgestemd op wat jij nodig hebt.

Het organiseren van je werk en je leven leer je niet op school. We doen ons best en proberen zo goed mogelijk ons werk en privé- leven te organiseren. We leren onszelf veelal iets aan wat niet altijd even effectief is. Je kunt hierdoor ervaren dat je werk en/of thuissituatie je op sommige momenten boven het hoofd groeit. Maar, alle ballen in de lucht houden kan ook leuk en moeiteloos gaan. Leer tijdens deze unieke sessies hoe je jouw eigen (werk)leven kunt leiden. Jouw omgeving zal mee profiteren van de rust en tevredenheid die jij gaat uitstralen na dit programma.

Het organiseren van werk en privé is een vak, het heet Organizing. Het is leuk, concreet en een tool voor het leven. Samen met Germo, jouw Organizer, krijg je de kennis, tijd en aandacht om jouw gedrag te herkennen, andere keuzes te maken waar nodig en ervaar je een grote opfrisser. Door dit programma leer je van wat je hebt ervaren en wordt je geholpen meer rust, balans en vertrouwen te ervaren in tijd en planning zodat je niet terug valt in oude patronen.

Dit individuele Organizing Works Programma (plan en organiseer je werk) is een cadeau voor jezelf en jouw directe omgeving omdat je jouw (werk) leven weer op een prettige manier leert te leiden.

Voor wie?
Dit programma is ontwikkeld voor de gemotiveerde professional die wil werken én leven met meer overzicht, structuur en rust. Waarvoor focus, aandacht, rust, persoonlijke effectiviteit, plannen en organiseren aandachtspunten zijn.

Resultaat:

  • Meer rust in je hoofd
  • Ontspanning en overzicht
  • Leven en werken met meer focus
  • Concrete (leef)planning
  • Overzicht over jouw tijd, verantwoordelijkheden, werkzaamheden en activiteiten
  • Tevredenheid en vertrouwen over doelstellingen, taken en prioriteiten, op het werk én thuis
  • Contact en verbinding met jezelf en jouw omgeving

Programma:

Het programma bestaat uit:

  1. Een telefonisch intakegesprek
  2. Vier dagdelen online
  3. Drie keer een coachgesprek via Teams
  4. Mogelijkheid voor het stellen van vragen via mail of telefoon

Een uitgebreid intakegesprek
We beginnen met een telefonisch intakegesprek waarbij je leerwensen geïnventariseerd worden en we de inhoud van het programma en de voorbereiding bespreken. Via heldere vragen van Germo brengen we samen in beeld wat je nodig hebt en waar we samen concreet aan gaan werken. Je ontvangt een uitgebreide vragenlijst ter voorbereiding die ervoor zorgt dat we onze tijd zinvol en effectief gaan besteden.

Individuele begeleiding online via Microsoft Teams
We gaan vier dagdelen online samen aan de slag. De sessies volgen elkaar op met één of twee weken ertussen. We stemmen ons af op jouw tijd en agenda. Tijdens deze sessies werken we samen aan de volgende onderdelen:

De werkwijze
Er wordt gekeken naar de inrichting en het gebruik van jouw (digitale) werkplek. We kijken naar de organisatie van informatie en materialen. De (digitale) archivering. De overdraagbaarheid en overzichtelijkheid van het werk. We ontdekken oorzaken van mogelijke faalkosten en ‘tijdslekken’. Er worden direct keuzes gemaakt en geleerd prioriteiten te stellen. Je komt deze sessies van stapels papier af, mails worden georganiseerd, projecten inzichtelijk, losse eindjes aangepakt en allerlei to-do lijstjes die in je hoofd zitten worden opgehelderd.

De werkhouding en levenshouding
Door het concreet doorlopen van de eigen werk- en leefwijze ontstaat bewustwording in jouw manier van handelen en algemene werkhouding. Je kunt blokkades in jezelf ontdekken en inzicht krijgen in mogelijke belemmerende patronen die ontwikkeld zijn zonder dat je het door hebt. Door het oefenen met nieuwe vaardigheden in keuzes maken worden deze patronen doorbroken. Een verbeterde besluitvaardigheid wordt een tweede natuur. Deze één-op-één begeleiding is intensief en confronterend en bovenal verfrissend en helend. Het bewust stilstaan bij je eigen werksituatie en het maken van keuzes over wanneer werkzaamheden uitgevoerd worden zorgt voor een andere mindset.

De werk- en leefplanning
Tijdens de werkbijeenkomsten worden de principes van timemanagement besproken en toegepast. Eerst wordt overzicht gecreëerd over wat er aan werk en activiteiten ligt en daarna worden de vervolgacties ingepland. Er wordt gekeken en gekozen welke kerntaken en werkzaamheden wanneer worden uitgevoerd. Er worden prioriteiten gesteld en je ervaart vrij snel meer rust en ruimte. Zo wordt direct ervaren hoe georganiseerder gewerkt en geleefd kan worden. Het zal je goed gaan bevallen.

Middelen
De planning of mailomgeving , bijvoorbeeld het programma Microsoft Outlook, wordt uitgebreid doorgelopen. We maken gebruik van de vele tips en trucs die beschikbaar zijn waar je wellicht nog niet bij hebt stil gestaan. We creëren overzicht en structuur in de werkzaamheden, mail, contacten en losse notities. De digitale agenda in combinatie met de To Do Methode (een manier van keuzes maken) zijn de tools die helpen met het organiseren van het werk en privé.

Drie keer een coachgesprek via Teams
Na de sessies op de (digitale) werkplek ga je opgefrist, helder en opgeruimd aan het werk. Jouw nieuwe inzichten ga je toepassen en ter ondersteuning van het proces ontvang je nog drie coachingsgesprekken. Dit is een waardevolle vraagbaak en ‘stok achter de deur’ om de voortgang, ervaringen en behaalde successen te bespreken. Het eerste coachgesprek wordt op het einde van de laatste werksessie gepland.

Mogelijkheid voor het stellen van vragen via mail of telefoon
Als er tijdens de looptijd van het programma vragen zijn, is Germo voor jou beschikbaar. Je kunt hem benaderen voor begeleiding, vragen of meer uitleg.

Wie is de begeleider?
Tijdens het programma wordt je begeleidt door Germo Bekendam. Germo is één van de eerste Organizers in Nederland en reeds 25 jaar in het vak actief. Het is zijn passie Nederland te helpen zichzelf beter te organiseren waardoor rust, vertrouwen en kwaliteit logisch worden. Hij draagt bij aan een logischer en gelukkiger Nederland. Germo is een Organizer in hart en nieren en bovenal een mensen-mens met een sterk intuïtief vermogen. Zijn achtergrond Bedrijfskunde, commercieel management en Organizing zijn een prachtige combinatie gebleken waardoor hij zijn werk met veel passie aanbiedt. Germo heeft in de afgelopen twintig jaar duizenden professionals begeleidt en heeft een klantbeoordeling van 8,9.

Wat zijn de kosten?
Het Programma is inclusief:

  • Telefonisch intakegesprek, een voorbereiding op basis van een uitgebreide vragenlijst met een focus op persoonlijke leerdoelen
  • Vier dagdelen online
  • 1-op-1 begeleiding met een uitgebreide scan van de werkplek, werkwijze, de digitale mappenstructuur en de e-mail
  • Drie keer een coachgesprek via Teams
  • Mogelijkheid voor het stellen van vragen via mail of telefoon
  • Totale kosten programma per deelnemer: € 1.797,- exclusief 21% BTW.

Ervaringen van klanten

“De trainer heeft snel inzichtelijk wat je nodig hebt. Spiegelt vaak en laat je zelf duidelijk maken wat er speelt. Hij brengt het op een positieve manier. Zijn altijd erg prettige gesprekken geweest, maar waar ook wel duidelijkheid wel wordt gegeven naar je eigen verantwoordelijkheden.”

“Germo wist rust te brengen in mijn chaotische hoofd. Door zijn gerichte tips en persoonlijke aanpak kreeg ik concrete handvatten waar ik echt iets aan heb.”

“De 1-op-1 begeleiding werkte voor mij veel beter dan een groepscursus. Germo is rustig, kundig en legt alles helder en gestructureerd uit.”

“Ik heb nu veel meer overzicht in mijn werk en weet beter hoe ik mijn dag kan structureren. De training gaf me precies wat ik nodig had.”

“Ik heb van Germo enorm veel geleerd op het gebied van plannen en organiseren. Hier had ik van nature al aanleg voor, maar door zijn coaching heb ik dit voor mijzelf naar een hoger niveau weten te tillen. De training kwam voor mij op precies het goede moment omdat ik de lessen kan gebruiken om een groeistap in mijn rol als projectleider te maken.”

Deelnemen?

Wil jij ook meer uit jezelf halen? Meer persoonlijke effectiviteit?

Geef je dan op voor het Organizing Works Programma (plan en organiseer je werk).

Dat kan per mail germo@organizingworks.nl telefonisch 06 – 53 13 36 84 of klik hieronder.

Ik wil een afspraak

De training gaf me inzichten én tools om slimmer te plannen en te organiseren. Ik voel me zekerder in mijn werk en houd meer energie over.

Sandra